TYMCZASOWE FORUM Serwera LowPingTTT

Forum zostanie przeniesione na adres Lowping.eu
Dzisiaj jest 2024-05-05, 13:17

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Post: 2017-03-04, 20:19 
Wiek:13 (rocznikowo) Mówią mi że wyglądam na okolo 14/15 i głos też taki ale mam 13.
Ilość Godzin Na Serwie:Przed ogólnym restartem mialem okolo 5/12h teraz mam niecale 1h postaram sie nabić więcej :).
Znajomość ULX od 1 do 10(Będzie sprawdzane):5/10
Czy miałeś/aś już moderatora/admina:Mialem moderatora nawet na tym serwerze tylko wylecialem z powodu zlozenia podania na innym serwerze przyznaję sie nie byłem lojalny wobec serwera ale chcę to naprawić i to przemyślałem.
Czy umiesz sprawdzać logi i sprawnie wykonywać reporty:Nauczylem sie sprawdzać logi (dokładniej) reporty umiem rozwiązywać muszę sie podszkolić ale to idzie mi szybko.
Posiadasz sprawne mikro:Tak.
Dlaczego Ty ? :Ponieważ chcę pomóc serwerowi wszystko przemyslalem co zrobilem zle i chce to naprawić. Mam duzo wolnego czasu i jak znajde wolny czas bardzo postaram się być na serwerze i pomagać nowym graczą i innym. Z właścicielem serwera znam się długo i chcę mu pomóc w dalszym rozwijaniu serwera
(OPCJONALNE) Czy będziesz płacił składke ? (psc):Nie.


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 2017-03-05, 09:19 
HALO ja sie zgadzam na Tak :D


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 2017-03-05, 13:02 
Gracz może spełnia warunki ale jest takim typowym trollem bardzo często zostając sam na sam z T i o tym eiedząc poprostu go nie zabija i potem czeka sie 10 minut aż sie pozabijają po 2. Dzisiaj rano z sniperem ciągle mnie zabijali tylko po to by mogli robić 1v1 i to nie raz to było z 4 razy choć wiem że sam popełniam błędy i wzorowym graczem nie jestem ale wiem że ten gracz sie nie nadaje na administracje dlatego jestem na NIE


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 2017-03-05, 13:15 
Jestem na Nie :/
już miał szanse wykazania się i ją spaścił :/


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 2017-03-05, 13:21 
Powiem tak dzis rano zaczołeś mnie i mrsnipera rdm'ować więc on zabijał ciebie ja ciebie nie zabijalem więć prosze sie odczep po drugie z tego co mysle ze to ty wczoraj mi ghostowales. Według mnie ta gra jest dla zabawy a nie dla rywalizacji więc nie rozumiem o co ci chodzi.

A co do drugiej odp wiem że popełniłem błąd składając podanie na innym serwerze ale on się rozpada. Nie aż tak bardzo zależy mi na randze i nie dla szapnu poprostu chcę pomóc administracji w dalszym rozwijaniu go.


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 2020-10-11, 00:34 
Nie co 2 runda rdm NIEEEEEEEEEEEEEEEE


Ostatnio przesunięty w górę 2020-10-11, 00:34 przez: Anonymous.


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group

Zakładanie bloga | Poradniki do gier | Filmiki | Testy na inteligencję